POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

mBank
Kredyt gotówkowy

  • od 500 do 100 000 zł na dowolny cel;
  • brak poręczycieli i innych zabezpieczeń;
  • okres kredytowania od 3 do 84 miesięcy;

Prównania kredytowe

Koszt pożyczki, uzależniony jest od wysokości oprocentowania, a dodatkowo skasowanych przez banki marży, opłat i prowizji. Wszelkie te czynniki zależne są z kolei od zmiennych, jakie podzielić można na cztery zasadnicze grupy, tj.:

Wiarygodność i lojalność: Z jednej strony lepsze warunki kredytowania dostępne będą dla osób z pozytywną historią finansową, jakkolwiek z drugiej strony, bank może również zaproponować korzystniejsze parametry kredytowania
osobie, która jest jego długoletnim klientem.
Dochody kredytobiorcy starającego się o pożyczkę może wpłynąć na poziom branych prowizji i opłat, gdyż duże i stałe dochody obniżają ryzyko powiązane z udostępnieniem kredytowania.

Okres kredytowania: wpływa na koszt zobowiązania podwójnie, ponieważ kredyty długoterminowe bywają często oprocentowane lepiej od zobowiązań trwających np. parę miesięcy. Jednak każdy kolejny miesiąc kredytowania, to także dodatkowy koszt odsetek, jakie zostaną nałożone na pozostały do spłaty kapitał.

Kategoria raty: Zobowiązanie może być spłacane w różniących się od siebie ratach równych czy też malejących. Zasadą jest tu jednak to, że w przypadku jednakowego oprocentowania i czasu kredytowania lepsze okażą się zawsze raty malejące.

Zabezpieczenie: Założenie zabezpieczenia spłaty pożyczki – np. hipoteki, weksla, poręczenia – w oczywisty sposób redukuje poziom ryzyka banku, który chętniej zgodzi się w takim przypadku na zmniejszenie ściąganych opłat.

Uwzględniając powyższe parametry pamiętajmy jednak, że zawsze możemy negocjować.

Porównanie kredytów
Typując pożyczkę warto korzystać z porównywarek kredytowych. W tej chwili banki maja obowiązek publikować wskaźnik rrso, czyli wysokość rzeczywistej stopy oprocentowania. RRSO uwzględnia wszystkie czynniki wpływające na koszt kredytu.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Pożyczka na oświadczenie

Nie trzeba dokumentować nam swoich zarobków, prezentować umowę o pracę. Potrzebujemy Twoje oświadczenie o tym, ile miesięcznie zarabiasz. Nie istotne czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Ułatwiona procedura udzielania pożyczek znacznie ułatwia całą operację.Decyzję o wielkości przyznanej pożyczki na oświadczenie uzyskasz w parę minut! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa